top of page
brands-banner.jpg

Blanche x Brands

Vybrali jsme pro vás exkluzivní značky, které jen tak v Česku nenajdete. Vyberte si z pohodlného prádla pro chvilky o samotě, nebo sexy kousky pro vaše smyslná dobrodružství. 
Máme také svůj vlastní brand: Kate & Paula.

Logo-AMBRA-CORSETTERIA-tm.png
AMBRA

Ručně a s hrdostí výrobeno výlučně v Itálii.

Značka luxusního spodního prádla AMBRA zvolila svůj název podle drahocenné pryskyřice, známé také jako „zlato Baltu“. AMBRA používá pro své prádlo nejdrahocennější materiály, které trh nabízí. Precizní výšivky, originální krajky, látky špičkové kvality. To vše, propojené s dlouholetou tradicí a řemeslnou praxí, umožní vznik opravdu jedinečných kousků, které dokazují, že tvorba spodního prádla není práce, ale především umění.

Přijďte se nechat okouzlit 100% italským prádlem té nejvyšší kvality.

ambra-brands-web.jpg
Brands
stamp v2 Ariane Delarue.png
ARIANE DELARUE

Značka francouzské návrhářky Ariane Delarue je známá svými romantickými, ženskými obrysy a také péčí, jaká je věnována tomu, aby každý z kousků jejích limitovaných edicí dokonale padl. Ariane navrhuje a pečlivě přizpůsobuje každý
ze svých kousků sama ve svém ateliéru, má přitom na paměti udržitelnost a dopad na životní prostředí na každém kroku, už od počátku návrhářského procesu.

 

Celá kolekce je ručně tvořena s řemeslnými technikami Haute-Couture od střihu a šití až po vytváření vzorů. Kolekce se pečlivě stříhají ručně v ateliéru a jsou celé sešité jednou švadlenou.

Výběr materiálů ovlivňují různé faktory – zda látka vydrží celý život a zda se
na konci svého životního cyklu biologicky rozloží. Ariane kupuje krajky
z existujících zásob lokálních butiků. Jsou velmi často starožitné (z 19. století),
z dob, kdy se pomalu a složitě tkaly ve Francii. S ohledem na proces výroby a výběr materiálů jsou kolekce Ariane Delarue velmi exklusivní a limitované.

AD-MasGeneros_031-web.jpg
ate-amour.png
ATELIER AMOUR

Vzdušné krajky, chytré překrývání průsvitných materiálů, měkké peří, uvážlivě umístěné magnety, spodní prádlo, které působí odvázaně… Zrozená z představ své autorky otřásá pařížská značka Atelier Amour pravidly tradičního spodního prádla, aby Vám nabídla unikátní a hravé kousky ideální k okořenění Vašich milostných her. Se svým know-how, Atelier Amour nabízí zjednodušené řady velikostí, které mohou být upravovány podle potřeby.

gallery_7.jpg
Bracli_LOGO.png
BRACLI

Bracli představuje neuvěřitelné propojení šperku, spodního prádla a stimulace. Něco naprosto nového a originálního, zcela odlišeného od všeho prádla dostupného na trhu. Je perfektní pro speciální příležitosti, kdy si užijete potěšení z nových a vzrušujících zážitků plných jemnosti.

Vienna G-String, Crossed Bra and Harness Garter 1.jpg
CADOLLE

Z generace na generaci, navrhují dcery jedné rodiny úspěšně nový způsob oblékání, definují pravidla v odívání a vyvíjí je podle doby, vždy s přídavkem zvláštního nádechu, který ctí pověst módního domu Cadolle. Jejich salony, které jsou již po dvě století zásadním a mezinárodním místem setkávání v Paříži, stále vítají ty nejrafinovanější a nejslavnější ženy světa.

Konec konců právě zakladatelka značky - Herminie Cadolle - byla vynálezcem první podprsenky, když ženy vysvobodila z korzetu a umožnila jim volněji dýchat.

Přijďte si i Vy pořídit něco ze skvostů této ikonické značky. V naší nabídce najdete nejen spodní prádlo, ale i noční košilky nebo župánky a samozřejmě světově proslulé korzety.

CADOLLE  corset square .jpg
cosabella-logo.png
COSABELLA

Cosabella v italštině znamená „krásná věc“. Značku založili v roce 1983 manželé Valeria a Ugo Campello. Filozofie značky Cosabella je zakořeněna ve výjimečné kvalitě, klasickém italském řemeslném zpracování a nečekaných detailech.

 

Mísí tradiční italské řemeslo s módními inovacemi a usiluje

o vytváření ženských, nadčasových designů, které v každé ženě vzbudí sebevědomí a individualitu.Cosabella si od svého založení cení své vnitřní vztahy

s italskými řemeslníky. Jeho ceněné rodinné dílny zůstávají schované ve vilách po celé Itálii.

 

Nádherné detaily a fascinující barevné kombinace - to je pro nás značka Cosabella.

CB_lifestyle_3-web.jpg
logo+scritta-COTTONCLUB_nero.png
COTTON CLUB

Známá italská značka založená v roce 1981 Robertem Crescentinim. V průběhu let se stala jednou z předních značek ve světě korzetů a spodního prádla, známá především svou kvalitou, rafinovaností materiálů a důrazem kladeným

na řemeslnou práci. Výrobky značky Cotton Club, které jsou synonymem

pro prestiž a eleganci, umožňují každé ženě sebejistě vyjádřit svůj šarm.

Všechny výrobky jsou 100% vyrobeny v Itálii.

cc-brand-1.jpg
Conturelle_Logo_schwarz.png
CONTURELLE

Expert na spodní prádlo od roku 1885


Společnost Felina se vyvinula z malé továrny na výrobu korzetů až do současné globální společností zaměřené na spodní prádlo. Conturelle pak byla vytvořena jako speciální luxusní značka této společnosti. Kolekce dámského spodního prádla jsou navrhovány v designerské centrále v Mannheimu.


Conturelle rozzáří Vaši smyslnou stránku. Elegantní spodní prádlo ve svůdném designu, nápaditého střihu a v kvalitní krajce upřednostní Vaši postavu a nechá vyniknout Vašemu dekoltu – kvalitní materiál a láska k detailu Vám přitom zaručí veškerý komfort, a to i u prádla s košíčky větších velikostí.

conturelle-brand-alt.jpg
logo_empreinte_noir_1.png
EMPREINTE

Již od svého založení v roce 1946 je značka Empreinte jedním z oněch krásných francouzských domů se špičkovým spodním prádlem. Jako expert na velkorysou krásu obléká značka Empreinte ženy s velikostí košíčků od C až po H, a to ženy všech typů postav a velikostí. Empreinte si klade za cíl: “Uvolněte ženám sebevědomí a smiřte je s jejich tělem prostřednictvím korzetu spojujícího jedinečnou podporu a francouzskou eleganci”.

 

Značka je založena na důvěře, štědrosti a inovaci. Je skvělou kombinací pohodlí

a podpory na straně jedné a estetiky s francouzskou elegancí na straně druhé. Výběrem výhradně evropských materiálů se značka Empreinte rozhodla

pro rozumný a udržitelný model výroby. Požadavky na kvalitu a výběr exkluzivních materiálů je to, co řídí značku Empreinte u všech modelů.

empreinte-brand-alt.jpg
FL.2017.png
FLORA LASTRAIOLI

Luxusní italská značka Flora Lastraioli založená v roce 1932 snoubí dohromady eleganci s komfortem a podtrhuje svými jedinečnými kousky siluetu ženské postavy. Použití jemné výšivky je jejím charakteristickým rysem. Každá z kolekcí vypráví příběh o dlouhé rukodělné tradici vysoké módy.

Noční košile, župánky i pyžámka jsou jemně vyšívané a ručně vyráběné v ateliéru. Propracovanost a pozornost věnovaná každému detailu představuje eleganci klasického ženského stylu.

Noční róby jako z filmu, nejkvalitnější hedvábí ve formě saténu nebo žoržetu, nejjemnější výšivky, nádherné krajky, originální barevná škála.

Přijďte se nechat okouzlit a zažít pocit, že jste v pohádce.

fl-brand-alt.jpg
Louisabracq_Typo_New2022.png
LOUISA BRACQ

Společnost Louisa Bracq se zabývá návrhy a výrobou výšivek již od roku 1938.

 

V 90. letech pak začala nabízet své služby v oblasti špičkového spodního prádla. 
Na trhu luxusního spodního prádla je unikátní. Je totiž jedinou společností, která své vlastní exkluzivní výšivky tvoří, rozvíjí a vyrábí přímo ve své dílně ve Francii.


Značka Louisa Bracq byla založena původně ve Francii, následně začala vyvážet

do zahraničí. V současné době je již značka dostupná v řadě zemí po celém světě.
I vy máte možnost v našem butiku objevit krásy pravé a exkluzivní francouzské výšivky.

louisa-braq-brand.png
Luxxa-LOGO-VECTORIELLE.png
LUXXA

Značka zaměřená na jemné, smyslné, okouzlující a “zlobivé” spodní prádlo vysoké kvality se 100% francouzským know-how.

 

Poznejte se značkou LUXXA všechna kouzla spodního prádla, ať už při denních zážitcích nebo při zpestření Vašich nocí. Prádlo značky LUXXA vnímá díky ušlechtilým materiálům a kvalitě detailů všechny křivky ženského těla.

 

Doplňky z pravého zlata u některých řad jen dotvářejí celé dílo.

luxxa-brand.jpg
MARIE JO

Belgická značka spodního prádla Marie Jo vytváří elegantní a skvěle padnoucí spodní prádlo, které umožňuje ženám cítit se sebejistě po celý den – ať už den přinese cokoliv! Stylový vzhled charakterizují překvapivé detaily, inspirované uměním, interiérovým designem a architekturou.

 

Úžasné střihy značky Marie Jo poskytují maximální pocit komfortu a lichotí všem typům poprsí. Obléknout nebo svléknout? Marie Jo je vždy skvělou volbou pro jakoukoliv příležitost nebo náladu.

mariej-brand-alt.jpg

mb-ornament.png

Kate & Paula je naše vlastní značka, kterou jsme vytvořily pro ženy všech tvarů postav a velikostí. V současné době zahrnuje naše nabídka župánky, košilky, různá body a set košilky na ramínka s kalhotkami. Zaměřujeme svoji pozornost i
na doplňky, takže jsme do našeho sortimentu zařadili také 
masky na spaní a rukavičky krátké i dlouhé. Některé z našich kousků mají v sobě i špetku pikantnosti.

Klademe důraz na tvar ženské siluety, proto používáme především pružné materiály, decentně průsvitné krajky a tyl. Všechny materiály pro Vás společně pečlivě vybíráme a v budoucnu nebude  chybět ani krajka z Lyonu, kterou jsme
pro Vás objednali na veletrhu v Paříži. 

 

Všechny kousky se šijí v České republice, naše paní návrhářka věnuje pozornost každému detailu. V řadě případů lze přizpůsobit model na míru. 

Přijďte si pořídit kousek „Handmade for Love in Czechia

marlies-dekkers_B.png

Originální holandská značka spodního prádla a současně jméno její zakladatelky a návrhářky. 

Marlies Dekkers pojímá ženské tělo a prádlo jako plátno, na které lze tvořit něco unikátního a touto filozofií se celá značka vysoce kvalitního dámského prádla řídí již od svého vzniku. Hlavním originálním prvkem jsou rafinované pásky, které často rámují tvar košíčků a tvoří tak vzhled prádla jedinečným. Kousky od této značky lze nosit i odhalené a zdůraznit tak sílu a sebejistotu každé ženy.

marlies-dekkers.jpg
novaLogo.png
MED

Působivé spodní prádlo řecké značky MED pro jedinečný a neuvěřitelně sexy vzhled! Všechny návrhy značky MED jsou inspirovány elitním středomořským životním stylem. Dámská řada respektuje současné trendy, využívá barvy nebo lesklé materiály a okouzlující doplňky.

 

Jemné kousky dodají každé ženě celkový elegantní vzhled.

med_brand.jpg
MORETTA-logo_2014.png
Moretta

Veškeré prádlo italské značky Moretta, pojmenované po své zakladatelce Adele Moretti, je vyráběno výhradně v Itálii vysoce kvalifikovanými řemeslníky.

Používají se pouze hedvábné, vlněné a bavlněné příze nejvyšší kvality, které ještě umocňují krajky Valenciennes nebo Chantilly, sofistikované výšivky nebo módní doplňky.

Výsledkem jsou precizní kousky, které vyvažují klasický a ležérní styl a podtrhují krásu ženského těla.

Moretta je něco víc...

moretta-brand.jpg
PRIMA DONNA

Tvorba stylového spodního prádla s vynikajícími střihy pro ženy s větším poprsím – to je poslání luxusní značky spodního prádla Prima Donna. Nádherné spodní prádlo, které padne jako ulité, zvýší sebevědomí každé ženy a umožní jí cítit se sebejistě a žensky.

 

Již více než 100 let vyjadřuje tým Prima Donna v Belgii svou vášeň pro řemeslo navrhováním spodního prádla, které slibuje bezkonkurenční pohodlí a podporu. Každý den také posouvá své kreativní a technické hranice, aby přenesla poslední trendy do nositelného spodního prádla pro ženy s větší velikostí košíčků.

primad-brand-alt.jpg
opaak.png
OPAAK

Pod krédem méně je více představila na jaře 2017 zakladatelka a návrhářka Agathe D. Muffert novou značku Opaak – prádlo, které nebude podléhat sezónám.

 

Každá kolekce nabízí nadčasové kousky pro moderní šatník a 
oslavuje všestrannost dnešních žen prostřednictvím umění a fotografie.
Nejste „krajkový“ typ a přesto chcete zajímavé prádlo pro denní nošení i speciální okamžiky? 

Opaak je to pravé. Přijďte se podívat a vyzkoušejte něco nového.

opaak-brand-alt.jpg
logo-rc.png
RCrescentini Private Collection

Značka RCrescentini je privátní kolekcí své italské sesterské značky Cotton Club. Její kousky působí velmi rafinovaně. Modely jsou kombinací originálního designu, dobře padnoucích střihů a velmi příjemných materiálů. Pokud chcete vyzkoušet něco opravdu neobvyklého, RCrescentini Private Collection je ta správná volba.

rc-brandimage.jpg
Sciaraseta-logo-9_06 (2).png
SCIARA

Pravé hedvábí z Itálie s padesátiletou tradicí 

 

Ve světě profesionálního odívání je pro výrobce schopnost pečovat o skvělé vlastnosti jednotlivých kousků v průběhu času zásadní: díky dlouholeté tradici může společnost Pellegrini tuto spolehlivost nabídnout.

 

U produktů značky Sciara je při výrobě zachovávána stejnorodost materiálů

a vzorů. Důvodem je snaha o udržení konzistentního vzhledu.

Sophie 1.jpg
man-silhouette-5403280.png
YSABEL MORA

Španělská značka Ysabel Mora nás zaujala svou myšlenkou, že bychom mohli žít lépe, kdybychom se cítili dobře takoví, jací jsme, bez požadavků na „perfektní“  život a tělo.

 

Proto vyrábí kousky, které se díky svým materiálům skvěle přizpůsobí jakémukoliv tělu bez ohledu na čas a okolnosti. Přijďte si například vyzkoušet jejich krásné pantoflíčky, které jsou neuvěřitelně šik a pohodlné zároveň.

MSA03292-2.jpg
bottom of page